WD120      Yüzey Dezenfektanı

Enevex® WD120 Konsantre: Tüm yıkanabilir yüzeyler ve gereçler, (solunum maskeleri de dâhil) içindir. Bütün Bakterilere (MRSA ve Tüberküloz bakterileri dahil), mantarlara ve bütün virüslere (zarflı ve zarfsız virüsler) karşı etkilidir. Linolyum (kauçuk) için kullanımı uygun değildir. Avrupa normları EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476, EN 14563, EN 1276, EN 1650, EN 13697 ve EN 16 615’e göre test edilmiştir.  Kullanıldığı bütün alanlarda sadece enevex® G20 hassas yüzey temizleyici ve enevex® WC90 sıhhi temizleyici ile kullanılmalıdır. Birbirleri arasında uygunluk testleri yapılmıştır. Bu şekilde mikropların olası bağışıklık ihtimali ortadan kaldırılır. Çok ekonomiktir. 10 litre konsantre enevex® WD120’den 2000 litre kullanıma hazır ürün elde edilir.

pH : 13 – 14
Dozaj : 5-30 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 10L

  B40      Hızlı Dezenfektan – Durulama Gerektirmez

oro® B30 Kullanıma hazır: Tıbbi malzemelerin küçük yüzeylerinin ve diğer alanlarının, hastaneler, bakımevleri, gıda maddesi üreten işletmeler ve diğer tüm hijyen gerektiren sahalarda kullanılan, aldehit içermeyen çabuk etki eden, alkol bazlı silme ve püskürtme dezenfektanıdır. İz bırakmadan çabuk kurur. Bütün bakterilere (MRSA ve Tüberküloz bakterileri dahil), mantarlara ve virüslere karşı etkilidir. Avrupa normları EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476, EN 1276, EN 1650, EN 13697’ye göre test edilmiştir.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj :1L – 10L

  B30      Hızlı Dezenfektan – Tüm Virüslere Etkili

B30 Kullanıma hazır: Tıbbi malzemelerin küçük yüzeylerinin (ameliyat masaları, tıbbi aletler, servis arabaları, stetoskoplar gibi) ve diğer alanların, hastaneler, bakımevleri, gıda maddesi üreten ve işleyen işletmeler ve diğer tüm hijyenik alan gerektiren sahalarda, aldehit içermeyen çabuk etki eden, alkol bazlı silme ve püskürtme dezenfektanıdır. Tüm virüslere karşı etkilidir.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj :1L – 10L

  E10      Genel Temizleyici Yağ ve Kir Sökücü – NSF Onaylı

Enevex® E10 Konsantre: Özellikle mutfak alanları için geliştirilmiştir. Tüm yıkanabilen yüzeylerin, ev, iş yeri ve gıda alanlarında, yağlı ve inatçı kirlerin temizliğinde kullanılan genel ve güçlü bir temizleyicidir. Parfüm içermez, kolay durulanır ve yüzeyde artık bırakmaz. Gıda üretim ve işleme yerlerinde kullanıma uygunluk NSF (National Sanitary Foundation-Amerika Ulusal Sağlık Vakfı) belgesi mevcuttur. Fosfat içermez. Krom ve alüminyum için uygundur. Yağı ve kiri ayırma özelliğinden dolayı temizlik sonrası bezler tertemiz kalır. Doğada biyolojik olarak çözünür. Çok ekonomiktir.

pH : 12 -13
Dozaj : 25-200 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  Vliestücher      Hijyenik Bezler – Tüylenme Yapmaz

Enevex® Hijyenik bezler: Kendinizin hazırlayabileceği ıslatılarak kullanılan standart hijyen bezler, yüzeylerin temizliği ve dezenfeksiyonu için hazırlanmıştır. Bütün enevex® dezenfektan ürünleri ile test edilmiştir ve birlikte kullanımı uygundur. Yüzeylerde tüylenme yapmaz. Kova içinde 180 adet bez bulunur. Bezler extra sipariş verilebilir. Kovanın hazırlanması; İçine 2 veya 2,5 litre kova kapağında yazan ürünlerden koyarak hazırlanır. Ayrıca sorularınızı info@enevex.com.tr adresine göndererek hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

Dozaj : 2L – 2.5L / Kova için
Ambalaj : 180 adet bez

  M30      Yanık Yağ ve Fırın Temizleyici

Enevex® M30 Konsantre: Özellikle büyük mutfaklar için geliştirilmiş yüksek alkali bazlı özel bir temizlik ürünüdür. İnatçı kirleri, kabuk bağlayan yanık yağ tabakalarını kolayca temizler ve özellikle mangal ve ızgaraların temizliğinde çok etkilidir. Hızlı güçlü temizlik sağlar. Fosfat ve çözücü madde içermez, süratle etki eder. Yanmış yağ tabakalarını çok düşük oranda seyrelterek daldırma yöntemiyle temizleyebilirsiniz. Isı temizlik etkisini büyük oranda artırır. Çok ekonomiktir.

pH : 14
Dozaj : 20-100 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  M60      Ağır Kir ve Yağ Sökücü

Enevex® M60 Konsantre: Özellikle büyük mutfaklar ve zeminleri, restoran bacaları ve ekmek fırınları için geliştirilmiş alkali bazlı özel bir temizlik ürünüdür. İnatçı kirleri ve kabuk bağlayan yanık yağ tabakalarını en iyi şekilde temizler. Bu özelliği nedeniyle de uygulamada özellikle mangal ve ızgaraların temizliğinde ideal bir temizlik maddesidir. Sıcak su, temizleme etkisini artırır. Fosfat içermez. Çözücü solvent içermez ve süratle etki eder. Hem seyreltme üniteleri ile hem de manuel olarak kullanılabilir. Çok kuvvetli bir üründür. Güvenlik bilgi formundaki bilgi doğrultusunda mutlaka eldiven ve gözlük kullanılmalıdır.

pH : 14
Dozaj : 5-100 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  M90      Biyolojik Gider Temizleyici ve Koku Giderici

Enevex® M90 Konsantre: Kolay kullanılan, yağlara çabuk etkili ve toksik olmayan doğal bir üründür. Aktif bakteri kültürleri, çabuk etki eden serbest enzimlerle kir ve biriken yağları temizler ve kanallardan gelen kötü kokuları yok eder. Asit, alkalik sıvı ve zararlı kimyasallar içermez. Tamamen biyolojik bir üründür, insanlara, hayvanlara, çevreye ve giysilere zarar vermez. Düzenli kullanımında atık yağların uzun süreli birikimler yapması ve yerleşmesini engeller.

pH : 7
Dozaj : 1L / 10L
Ambalaj : 1L – 5L

  PR50      Lavabo ve Gider Açıcı 

Enevex® PR50 Konsantre: Güçlü inci partikülleri mutfak ve banyo borularındaki inatçı kirlerin ve tıkanıklıkların giderilmesinde etkilidir. Duşlar, küvetler ve lavabolar için uygundur. Gider açıcı kanallardaki biriken saçları da eritmektedir. Bu nedenle özellikle duş ve küvetler için uygundur. Doğru kullanımında rahatsız edici buhar oluşmaz ve koku yapmaz. Çok ekonomiktir. 1 kg enevex® PR50 ile 40 defa kullanım sağlayabilirsiniz.

Dozaj : 25 g her kullanım
Ambalaj : 1Kg

  C90      Ankastre Seran Yüzey Temizleyici

Enevex® C90 Kullanıma hazır: Yüzeyi seran cam seramik olan gazlı ocaklar, indüksiyon tezgâhları ve fırınlar, elektrikli ocaklar ve ızgaralar için uygundur. Materyal dostudur ve ürünlerin değerini korur. Yüksek kaliteli bakım sağlayan silikon yağı içerir. Yüzeye sıçrayan yağları kolayca söker, renk değişimlerini ortadan kaldırır, kireç ve su lekelerini çıkarır.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L

  PR55      Paslanmaz Çelik Parlatıcı

Enevex® PR55 Kullanıma hazır: Gıda ile teması olmayan çelik, krom, nikel ve tüm metal yüzeylerin temizlik ve bakımında kullanılır. Yüzeylerde parlaklık sağlayan ve tekrar kirlenmesini önleyen bir film tabakası oluşturur. Böylece parmak izleri oluşmaz. Yüzeyler önce temizlenir, durulanır ve kurutulur. Sonra enevex® PR55 temiz ve kuru bir bez ile sürülerek yüzeye ince bir tabaka halinde aynı oranda dağıtılır.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L

  M20      Hijyenik Kireç Çözücü

Enevex® M20 Konsantre: Endüstriyel bulaşık makineleri ve büyük mutfak malzemeleri için geliştirilmiş çok etkili bir hijyenik kireç sökücüdür. İçeriğinde korozyon önleyici maddeler vardır. Kireç, tortu, pas ve diğer mineral kalıntılarını temizler ve uzun süre makine bakımı sağlar. Tencere, benmari, lavabo, armatürler ve kahve makineleri için uygundur. Hem bulaşık hem de çamaşır makinelerinde kullanılabilir. Almanya’da DIN EN 1276’ya göre test edilmiştir ve dezenfekte edicidir. Kusursuz ve hijyenik bir temizlik için her ay bir kere kullanılmasını öneririz.

pH : 0
Dozaj : 50-150 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L