PR15   Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı – Standart

Enevex® PR15 Konsantre: Elde bulaşık yıkamada kullanılır. Yağlı tabakları ve bulaşıkları iz bırakmadan temizler, inatçı kirleri kolaylıkla çıkarır. Yıkama süresince köpüğü eksilmez, kolay durulanır. Otel, hastane, restoran gibi yerlerde her türlü mutfak gereçlerinin temizlenmesinde kullanılır.

pH : 6 – 8
Dozaj : 2-4 ml / 1L
Ambalaj : 5L – 20L

  PR45   Bulaşıklar İçin Leke Sökücü ve Ön Daldırma

Enevex® PR45 Konsantre: Nişasta ve diğer yemek artıklarını temizleyici ön daldırma ürünüdür. Otel, hastane, restoran, okul ve iş yerleri gibi yerlerde tabak, bardak, paslanmaz çelik gibi mutfak malzemelerinde oluşmuş çay, kahve, nişasta gibi lekelerin ön daldırma metoduyla kolayca çıkartılmasını ve hijyenik temizliğini sağlar.

pH : 13 – 14
Dozaj : 10-20 ml / 1L
Ambalaj : 20L Bidon

  GR2    Endüstriyel Bulaşık Makine Deterjanı – Standart

Enevex® GR2 Konsantre: Yumuşak ve orta sertilkteki sularda iyi sonuç verir. Otel, hastane, cafe ve restoran gibi yerlerde ve her türlü işletmelerdeki sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanılır.

pH : 12 – 14
Dozaj : 3-6 ml / 1L
Ambalaj : 20L Bidon

  EM35   Endüstriyel Bulaşık Makine Deterjanı – Klorlu

Enevex® EM35 Konsantre: Ağır kir ve yağ, protein, nişasta kalıntılarını, kahve ve çay lekelerini kolayca söker. Tüm su sertliklerine uygundur. Hijyenik temiz bulaşık yıkama sağlar. Hem manuel hem de seyreltme üniteleri ile kullanılır. Yüksek konsantre bir üründür ve büyük tasarruf sağlar. Enevex® PR35 parlatıcı ile kusursuz bir yıkama elde edilir.

pH : 2 – 3
Dozaj : 1,9-3,3 ml / 1L
Ambalaj : 20L Bidon

  EM45   Endüstriyel Bulaşık Makine Parlatıcısı – Standart

Enevex® EM45 Konsantre: Endüstriyel bulaşık makineleri için geliştirilmiş durulama maddesidir. Bulaşıkların kusursuz bir şekilde leke bırakmadan, hızlı, parlak ve kuru çıkmalarını sağlar. Seyreltme üniteleri ile kullanılır. Bütün enevex bulaşık makine deterjanları ile uyumludur.

pH : 2 – 3
Dozaj : 0,8-1,6 ml / 1L
Ambalaj : 20L Bidon

  PR40   Bulaşık Makineleri İçin Kireç Sökücü – Standart

Enevex® PR40 Konsantre: Kireç, tortu, pas ve diğer mineral kalıntılarını hızla çözer. Tencere, su ısıtıcı, benmari ve kahve makineleri için idealdir. Paslanmaz çelik, plastik ve kauçuk aksamlara zarar vermez. Verimli ve ekonomiktir. Bulaşık ve  çamaşır makinelerinde, kahve otomatlarında ve sıcak su sistemlerinde kullanılabilir. Bakır ve alüminyum için uygun değildir.

pH : 2 – 3
Dozaj : 100 ml / 1L
Ambalaj : 5L Bidon

  PR35   Endüstriyel Bulaşık Makine Parlatıcısı – Premium

Enevex® PR35 Konsantre: Endüstriyel bulaşık makineleri için geliştirilmiş ve seyreltme üniteleri ile kullanılan durulama maddesidir. Bulaşıkların kusursuz bir şekilde leke bırakmadan, hızlı, parlak ve kuru çıkmalarını sağlar. Makinedeki kireç oluşumlarını çok ciddi oranda yavaşlatır. Bütün enevex bulaşık makine deterjanları ile uyumludur.

pH : 2 – 3
Dozaj : 0,1-0,5 ml / 1L
Ambalaj : 20L Bidon

  PR10   Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı – Premium

Enevex® PR10 Konsantre: Etkili yağ çözme özelliğine sahip yüksek konsantreli elle bulaşık yıkama deterjanıdır. Ekonomik kullanım sağlar. Yağı tutup ayırma özelliğine sahiptir. Bulaşıklara parlaklık verir. İçeriğindeki maddeler doğada biyolojik olarak kolayca çözünür. Hem manuel hem de direkt musluğa bağlanabilen seyreltme üniteleri ile bir litrelik küçük ambalajlarda kullanılabilir. Bu sayede küçük alanlarda yerden tasarruf edilmiş olunur.

pH : 7 – 8
Dozaj : 25-75 ml / 10L
Ambalaj : 5L

  EM25   Endüstriyel Bulaşık ve Bulaşık Makine Bakım Ürünü

Enevex® EM25 Konsantre: Bulaşıklar için geliştirilmiş yoğun bakım ürünüdür. En inatçı nişasta ve protein birikintilerini temizler. Manuel olarak ön daldırma yöntemi ve makinede yıkamak için uygundur. Verimli ve ekonomik kullanım sağlar. Her ay bir kere uygulanması tavsiye edilir. Bu sayede bulaşıkların üzerindeki kir ve kireç birikimini yavaşlatır. Biyolojik olarak çözünen yüzey aktif maddeler içerir.

 

pH : 13 – 14
Dozaj : 10-20 g / 1L
Ambalaj : 5 kg Kova

  M20    Hijyenik Kireç Çözücü – Premium

Enevex® M20 Konsantre: Endüstriyel bulaşık makineleri ve büyük mutfak malzemeleri için geliştirilmiş çok etkili bir hijyenik kireç sökücüdür. İçeriğinde korozyon önleyici maddeler vardır. Kireç, tortu, pas ve diğer mineral kalıntılarını temizler ve uzun süre makine bakımı sağlar. Tencere, benmari, lavabo, armatürler ve kahve makineleri için uygundur. Hem bulaşık hem de çamaşır makinelerinde kullanılabilir. Almanya’da DIN EN 1276’ya göre test edilmiştir ve dezenfekte edicidir. Kusursuz ve hijyenik bir temizlik için her ay bir kere kullanılmasını öneririz.

pH : 0
Dozaj : 50-150 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L