〉 HAKKIMIZDA

Sektörün uzman isimleri tarafından 2009 yılında Almanya’nın Köln şehrinde kurulan Enevex, müşterilerine eksiksiz bir dezenfektan ve temizlik ürünleri yelpazesi sunmayı hedeflemiştir. Kurulduğu günden bu yana, sektörün ihtiyaçlarını titizlikle belirlemeyi ve ürün geliştirmelerinde öncü rol oynayarak her türlü ihtiyaca cevap vermeyi istemektedir. Üretiminin tamamını Almanya’da, Alman teknolojisi ile Avrupa Birliği normlarına uygun olarak yapan Enevex, büyümesini ülkemize doğru sürdürmeyi tercih etmiştir. 2012 yılında İstanbul’da kurduğu şirket ile ürünlerini Türk pazarına da sunmaktadır. Hali hazırda dezenfektanlar, genel ve özel temizleyiciler, araç temizleyicileri, oda spreyleri gibi ev ürünleri de dahil, yüksek standart ürünleriyle müşterilerinin ihtiyacına cevap vermektedir.


〉 Vizyonumuz
Avrupa Birliği bölgesinde, sıhhi tehditlerden arındırılmış, güvenilir ortamlar yaratmak amaçlı, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen yaratıcı dezenfektan ve temizlik ürünleri çözümleri sunan üretici şirket olmak.

〉 Misyonumuz
Sıhhi tehditlerden uzak, en sağlıklı ortamlara sahip tesisler için en yüksek kalite standartlarında,dezenfektan ve temizlik ürünlerini durmadan araştırmak, geliştirmek, üretmek ve pazara sunmak. Hijyenin önemini kavramış ve ihtiyacı olan herkese ve her kuruma en üst düzeyde teknik destekte bulunmak.

SERTİFİKALAR VE RUHSATLAR