HR130      El ve Cilt Dezenfektanı

Enevex® HR130 hastanelerde, bakım evlerinde (huzur evleri gibi), gıda maddesi üreten ve işleyen işletmeler ve diğer tüm hijyenik alan gerektiren sahalarda, hijyenik ve cerrahi el dezenfektasyonunda kullanılan çabuk etki eden, alkol içeren bir üründür. Bakterilere (MRSA, EHEC ve Tüberküloz dahil), mantarlara ve pek çok sayıdaki virüslere karşı etkilidir. Avrupa normları EN 12054, EN 1500, EN 12791’e göre test edilmiştir. Dermatolojik testleri yapılmıştır. Çocuklar da kullanabilir.

pH : 7
Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 10L

  HL100      Hijyenik El Yıkama Losyonu

Enevex® HL100 anti-mikrobik özler ve cilde uygun temizlik maddeleri içeren, dezenfekte edici, hijyenik el ve vücut yıkamalarında bakım yapan yıkama losyonudur. Bakterilere (MRSA dahil), mantarlara ve pek çok sayıda virüslere karşı etkilidir. Avrupa normu EN 1499’a göre test edilmiştir. Dermatolojik açıdan test edilmiştir. Alkol içermez ve 30 saniye de etkilidir.

pH : 4,7 – 5,3
Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

  HP50      El ve Cilt Bakım Losyonu

Enevex® HP50 hastanelerde, kliniklerde, bakım evlerinde ve gıda maddelerinin üretildiği tesislerde ve kusursuz hijyen gerektiren tüm mekanlarda kullanılabilir. Ellerde oluşan çatlamayı önler, koruma ve bakım sağlar. Oldukça ekonomiktir, 500 ml losyon ile 1000 kez bakım yapmak mümkündür. Hafif ve hoş kokuludur. Klinik testleri yapılmıştır. Alerjiye ve hassas cilde sahip olan kişiler de kullanabilir.

pH : 5 – 6
Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 100ml – 1L

  HS60      El ve Cilt Koruyucu Köpük

Enevex® HS60 derinin doğal işlevsel özeliklerine zarar vermeden zararlı ve uyarıcı maddelerin nüfuz etmesini önler. Sürekli eldiven takmak zorunda olan çalışanlar için geliştirilmiştir. Eldiveni takmadan önce eller iyice temizlendikten sonra enevex® HS60 ile ovulursa uzun süreli profilaktik koruma sağlar. Deride sağlanan koruyucu ince tabaka, cildi yaklaşık 3-4 saat korur. Çok ekonomiktir, 200 ml miktarlı bir şişe ile 400 uygulama yapılabilmektedir. Çabuk nüfuz eder, deride kaymazlık sağlar. 

pH : 7 – 8
Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 200ml – 5L