AT10    Çok Amaçlı Genel Temizleyici – Leke ve Kir Sökücü

Enevex® AT10 Konsantre: özellikle oteller, binalar, iş yerleri, benzin istasyonları ve evler için geliştirilmiş suya dayanıklı tüm yüzeylerde kullanılabilen genel bir temizleyicidir. Yoğun yağımsı, yağlı, isli ve inancı kirlerin temizliğinde idealdir. Çok etkilidir. İçeriğinde çözücü solvent olmadığından textil, deri, plastik, lastik, halı, çadır branda gibi bütün hassas yüzeylerde leke sökücü olarak da kullanılabilir. Kolay durulanır. Laboratuvarda alüminyum uygunluğu onaylanmıştır. Fosfat içermez ve doğada kolayca çözünür. 

pH : 12 – 13
Dozaj : 25-200 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  AT20      Kireç ve Pas Sökücü – Hassas Yüzeyler İçin

Enevex® AT20 Konsantre: Zorlu kirlerin, kireçli yüzeylerin ve pas kalıntılarının temizliğinde kullanılan konsantre temizleyicidir. Hassas yüzeylere zarar vermez. İçeriğindeki özel katkı maddeleri ile uygulama yapılan yüzeyde aşınmaya karşı koruyucu bir katman oluşturur, bu da paslanmayı engeller. Çelik, krom ve alüminyum yüzeyler dahil olmak üzere tüm metal yüzeylerde kullanılabilir. Plastik ve lastik aksamlara zarar vermez. 

pH : 0 – 1
Dozaj : 50-200 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  AT50      Alüminyum Temizleyici

Enevex® AT50 Konsantre: Her iş alanında kullanılabilen etkili, hızlı ve yüksek temizlik gücüne sahip bir temizlik ürünüdür. Tüm alüminyum yüzeylerde (Araba jantları ve bina dış kaplama yüzeyler dahil) kireç, pas ve tuz kalıntılarının, uçan toz küflerinin, yanık fren tozlarının, oksit tabakalarının ve diğer inatçı kirlerin hızlı ve zahmetsiz temizliği için idealdir.

pH : 0 – 1
Dozaj : 100-200 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  AT70      Kireç Sökücü – Ekstra Güçlü

Enevex® AT70 Konsantre: Paslanmaz çelik ve krom gibi tüm hassas yüzeylerdeki kireçlerin temizliğinde kullanılan konsantre bir üründür. Soğuk suyla kullanıldığında çok etkilidir; +70 °C dereceye kadar suyu ısıtılarak etkisini büyük ölçüde artırmak mümkündür. Hidroklorik asit içermez. Paslanmaya karşı koruyucu madde içerir. Düzenli kullanımında paslanmaya yol açmaz. Yüksek derecede konsantre üründür. Çok güçlü  ve hızlı temizlik sağlar. Özellikle otellerde seramik lavabo ve küvet temizliğinde çok başarılıdır. 

pH : 0 – 1
Dozaj : 100-200 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  PR95      Çimento Sökücü

Enevex® PR95 Konsantre: İnşaat sonrası genel yoğun temizlik için ve beton taşıyan araç temizliğinde kullanılanılır. Güçlü ve hızlı temizlik sağlar.

pH : 0- 1
Dozaj : 50-200 ml / 10L
Ambalaj : 1L – 5L

  E15      Natural Leke Sökücü

Enevex® E15 Kullanıma hazır: Bitkisel kökenli hassas damıtıcı maddeler içeren özel bir temizlik maddesidir. En inatçı kirleri bile kolay bir şekilde söker. Çok yönlü kullanım alanları sağlar. Portakal kokuludur. Suyla karıştırılmadan direk kullanılır. Temizlenecek yüzeye bir bezle, şişeden püskürterek veya fırçayla seyreltmeden sürünüz. 5-10 dakika bekledikten sonra sünger ile lekeyi hafif bir şekilde ovalayarak siliniz ve durulayınız. Ağır kirler için daldırma suretiyle temizleme öneririz.

pH : 8
Dozaj : Kullanıma hazır
Ambalaj : 1L

  G20      Hassas Yüzey Temizleyici

Enevex® G20 Konsantre: Suya dayanıklı tüm yüzeylerin günlük temizliği için kullanılabilir. Özellikle alkali-hassas yüzeyler için (Linolyum, Kauçuk gibi) ve fayansların temizliği için çok uygundur. Öncesinde dezenfekte edilen alanlar için kullanılır. Yer temizleme makinelerinde kullanımı uygundur.  Dezenfektanlarla uyumlu olduğundan yüzeylerin yapış yapış olmasını engeller. Yüzeylerde kullanılmış olan dezenfektanların etkisini azaltmaz. 

pH : 8 – 9
Dozaj : 25-50 ml / 10L
Ambalaj : 1L – 5L

  G40      Hoş Kokulu Yüzey Temizleyici – Ahşap Yüzeyler 

Enevex® G40 Konsantre: Tüm suya dayanıklı ve kaplamalı zeminlerin, PVC, kauçuk, linolyum, beton, ahşap, gözenekli fayanslar, tuğla ve cilalı parkeler, vb, temizlik ve bakımında kullanılır. Ekonomik kullanım sağlar. Çabuk ve lekesiz kurur, ışıldayan parlaklık verir. Hoş kokuludur. 

pH : 9 – 10
Dozaj : 50-200 ml / 10L
Ambalaj : 1L – 5L

  G50      PVC ve Cam Yüzey Temizleyici

Enevex® G50 Kullanıma hazır: Oteller, hastaneler, restoranlar, evler, araçlar, bina ve iş yerleri vb. geliştirilmiş genel bir cam temizleyicidir. Tüm cam yüzeylerin iz bırakmadan temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda kirleri, parmak izlerini ve nikotin lekelerini de yok eder. Çabuk kurur yüzeyde leke bırakmaz.

pH : 7 – 8
Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

  G60      Özel Cam Yüzey Temizleyici

Enevex® G60 Konsantre: Özellikle oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri ve büyük cam binalar için geliştirilmiştir. Seyreltme üniteleri veya kendi  şişe dozaj başlığı ile manuel olarak hazırlanıp kullanılabilir. Çok ekonomiktir.

pH : 11 – 12
Dozaj : 10-20 ml / 1L
Ambalaj : 1L – 5L

  HW6      Sıvı El Sabunu

Enevex® HW6 Kullanıma hazır: Sıvı ve köpük sabun olarak kullanılabilen hoş kokulu bir üründür. Cilt pH‘sına uygundur. Otel, restoran ve iş yerlerinde tuvalet ve lavabolarda el yıkamakta kullanılır. Kullanımı kolay, ekonomik ve hoş kokuludur. Cildi nemlendirir ve kurutmaz. 

pH : 7
Dozaj : Kullanıma hazır
Ambalaj : 1L –
5L

  K30      Kötü Koku Giderici – Premium

Enevex® K30 Konsantre: Her ortamda kullanılabilecek, zehirsiz, toksikolojik olarak güvenli ve çok ekonomik bir üründür. Hemen hemen her kokuyu bloke eder. Hiçbir şekilde cilde zarar vermez. Özellikle sanayi alanları, hayvan barınakları, tarım, otel, restoran, iş yerleri, alış veriş merkezleri, ev ve idari bölümler için geliştirilmiştir. Büyük çöp kutularından ve lavabolardan gelen kötü kokuları birkaç damla ile bloke edebilirsiniz.

pH : 7
Dozaj : 1-5 L / 1000 L
Ambalaj : 1L – 5L

  KS90      Taşıyıcı Zincir ve Metal  Bakım Yağı

Enevex® KS90 Kullanıma hazır: Yüksek basınca ve ısıya dayanıklı ve bilhassa conveyor ve taşıyıcı zincirlerde ve tel halatların bakımında ve uzun süreli korunmasında kullanılan ideal bir bakım yağıdır. Bu özelliklerinden dolayı, asansörlerde, teleferiklerde, elektrik santrallerinde, tersanelerde ve fabrikalarda kullanılır. Paslanmayı engeller. Yüksek basınca dayanıklıdır. Motorsiklet ve bisiklet zincir yağı olarak da kullanılır. Yüzeyi tamamıyla kaplayan çok özel bir bakım yağıdır ve yolda giderken zincirden üzerinize yağ atmasına sebep olmaz. Ürün sıcak suya dayanıklı, kimyası stabildir. -25ºC ile +250ºC dereceye kadar dayanıklıdır.

Dozaj: Kullanıma hazır
Ambalaj : 500ml Sprey

  MT80      Çok Amaçlı Metal Bakım Yağı ve Pas Sökücü

Enevex® MT80 Kullanıma hazır: Özellikle sanayi, araç, elektrik, büro, ev, silah temizliği, gemi sektörü, uçaklar, ziraat, bahçe aletleri ve spor salonları dahil olmak üzere birçok alanda kullanılabilen özel bir metal temizlik ve bakım ürünüdür. Kullanıldığı yüzeylerde kesinlikle tozlanma yapmaz ve yağımsı kirler oluşmaz. Kir ve paslanmaya karşı uzun  süre koruma sağlar. Eski pasları yok eder ve uygulandığı aletlerde gıcırdamayı önler. Donmuş kilitlerin açılmasında kullanılır ve öncesinde kullanıldığı zaman donmayı engeller. -78°C ile +190°C dereceye kadar dayanıklıdır.

Dozaj: Kullanıma hazır
Ambalaj : 200ml – 500ml Sprey

  SD50      Deri Temizleme ve Bakım Ürünü

Enevex® SD50 Kullanıma hazır: Suya dayanıklı tüm alanların günlük temizliği ve bakımı için kullanılır. Özellikle deri, suni deri, plastik gibi yüzeyler için uygundur. İnsanların yürüdüğü zeminlerde kullanılmaz. Duvarlarda taş, doğal taş ve ahşap yüzeylerde kullanılabilir. Otel, bina, restoran, üniversiteler vb. ortamlarda, matlaşmış ve eski görünümlü yüzeylere tekrar uzun süre canlılık ve koruma sağlar. İç ve dış aksamlarda kullanılabilir. Tozlanmayı geciktirir.

ph: < 7,5
Dozaj: Kullanıma hazır
Ambalaj : 1L – 5L 

  T10      Sıhhi Banyo ve Tuvalet Temizleyici

Enevex® T10 Kullanıma hazır: Sıhhi alanlarda lavabo, duşakabin, tuvalet ve bidelerin günlük temel temizlik ve bakımında kullanılır. Çık güçlü ve hızlı temizler. Yüzeylerde parlaklık bırakır. Derz temizliğine de uygundur. Hoş kokuludur. Ekonomik kullanım sağlar.

ph: 0 – 1
Dozaj: Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

  T20      WC Temizleyici – Jel

Enevex® T20 Kullanıma hazır: Tuvalet ve bidelerin temel günlük temizlik ve bakımında kullanılır. Jel olduğundan yüzeyde kolayca tutunur ve etkilidir. Hoş kokuludur. Ekonomik kullanım sağlar.

ph:1 – 2
Dozaj: Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

  WC90      Sıhhi Banyo Temizleyici

Enevex® WC90 Konsantre: Sıhhi alanlarda zemin karolarının, emaye küvetlerin, duşların, armatürlerin, duş bağlantılarının ve lavaboların genel temizliğinde kullanılır. Öncesinde dezenfekte edilmiş yüzeylerde kullanılır. Dezenfektanlarla uyumlu olduğundan yüzeyde yapışkanlık ve leke  yapmaz. Su lekelerini, kireç oluşumlarını, sabun, idrar kalıntılarını kolayca yok eder. Günlük kullanım için uygundur ve çok ekonomiktir. Seyreltme üniteleri ile ya da kendi şişe dozaj başlığı ile manuel olarak kullanılabilir. Özellikle enevex WD120 yüzey dezenfektanı ile kombineli kullanılırsa mutlak hijyen sağlar ve kesinlikle kötü kokulara izin vermez. Hoş kokuludur.

ph: 1- 3
Dozaj: 50-100 ml / 10L
Ambalaj : 1L – 5L

  GV90      Kötü Koku Giderici

Restoranlar, otel odalarında ve oturma odalarında  Tütün dumanı, sigara ve diğer kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. 40 metrekarelik bir otel odası için 8 saat boyunca etkilidir. Özel keçesi tekrar kullanılabilir. Uçucu özel yağlar sayesinde odadaki kötü kokular hızlı bir şekilde yok edilir.

Dozaj: Kullanıma Hazır
Ambalaj : 500ml

  PS90      Pisuvarlar İçin Hoş Kokulu Süzgeç

Enevex® PS90 Kullanıma hazır: Pisuvarlar için hazırlanmıştır ve ortamda uzun süre hoş koku bırakır. Süzgecin tırtıklı tarafı yukarı gelecek şekilde pisuvara yerleştirin. Koku bütün odayı kısa bir sürede kaplayacaktır. Kokunun belirgin şekilde uçması halinde koku giderici süzgeci değiştirin. Alanı 30-40 gün arası ferah kokutur. Pisuvarlara atılan sigara ve sakızların sebep olduğu tıkanıklığı engeller. Koku giderici süzgecin özel tırtıkları idrar sıçramasını önler.

Ambalaj : 1 Adet Süzgeç

  D60      Oda Kokusu – Greyfurt

Enevex® D60 Kullanıma hazır: Oturum alanlarında, sıhhi alanlarda ve bilhassa otel, hastane ve kliniklerde kullanılır. Zaman içerisinde oluşan pis kokuları etkili bir şekilde yok eder. Kullanıldığı alana hoş koku veren (greyfurt kokulu) hava şartlandırıcı bir üründür. Doğal koku maddelerinden üretildiği için kokuya karşı alerjisi olan kişileri de rahatsız etmez.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

  D30      Oda Kokusu – Mint

Enevex® D30 Kullanıma hazır: Oturum alanlarında, sıhhi alanlarda ve bilhassa otel, hastane ve kliniklerde kullanılır. Zaman içerisinde oluşan pis kokuları etkili bir şekilde yok eder. Kullanıldığı alana hoş koku veren (mint kokulu) hava şartlandırıcı bir üründür. Doğal koku maddelerinden üretildiği için kokuya karşı alerjisi olan kişileri de rahatsız etmez.

Dozaj : Kullanıma Hazır
Ambalaj : 1L – 5L

 G10      Hijyenik Yüzey Temizleyici

Enevex® G10 Konsantre: Çok yüksek oranda su ile seyreltilebilen hoş kokulu konsantre bir üründür. Özellikle oteller ve bina temizliği için geliştirilmiştir. Mermer, ahşap ve doğal taşlar dahil olmak üzere suya dayanıklı tüm yüzeylerde kullanılabilir. Yüksek oranda konsantre bir ürün olduğu için çok ekonomiktir. Sadece seyreltme üniteleri ile kullanılır. Hoş kokuludur.

pH : 9
Dozaj : 1:800 – 1:1000 Su ile seyreltme
Ambalaj : 1L – 5 L

 KB1      Genel Sert Yüzey Cilası

Enevex® KB1 Kullanıma hazır: PVC, mermer, doğal taş ve Linolyum vb. gibi tüm suya dayanıklı sert yüzeyler için uygundur. Taşın doğal görünümünü korur. Günlük temizlik ve bakım İşlemlerini kolaylaştırır ve zemine parlaklık kazandırır. Yüksek derecede yüzeyde kaymayı engellediği için özellikle oteller, hastaneler, ana okulları, üniversiteler, yaşlı bakım yurtları gibi yerler için geliştirilmiştir.

pH : 9
Dozaj : 25-35 ml / 1m²
Ambalaj : 5L

 PB1      Polimer Cila

Enevex® PB1 Kullanıma hazır: PVC, mermer, doğal taş ve Linolyum vb. gibi tüm suya dayanıklı sert yüzeyler için uygundur. Ahşap, mantar, laminat ve PU-kaplama yüzeylerde kullanılmaz. Günlük temizlik ve bakım İşlemlerini kolaylaştırır ve zemine parlaklık kazandırır. Yüksek derecede yüzeyde kaymayı engellediği için özellikle oteller, hastaneler, ana okulları, üniversiteler, spor salonları ve yaşlı bakım yurtları gibi yerler için geliştirilmiştir. Cila aplikatörü ile uygulanır.

pH : 8 – 9
Dozaj : 50-100 ml / 1m²
Ambalaj : 5L

  PR93      Cila Bakım Ürünü

Enevex PR93 suya dayanıklı tüm alanların günlük temizliği için kullanılabilir. Yer temizleme makinelerinde kullanmaya uygundur. Alkali-hassas yüzeyler için (Linolyum, Kauçuk gibi) ve fayansların temizliği için özellikle çok uygundur. Hoş kokuludur.

pH : 5 – 6
Dozaj : 25-50 ml / 10L
Ambalaj : 5L

  PR65      Ağır Kir ve Cila Sökücü

Enevex® PR65 Konsantre: Sert zemin cilalarının ve bakım filmlerinin zeminlerden sökülmesi için yüksek alkali kir ve cila sökücü ürün. Ürünü alkaliye hassas zeminlerde kullanmayınız.

pH : 13 – 14
Dozaj : 20-50 ml / 1L
Ambalaj : 5L

  PR85      Ahşap Temizlik Ürünü

Enevex® PR85 Konsantre: Suya dayanıklı tüm alanların günlük temizliği için kullanılabilir. Yer temizleme makinelerinde kullanmaya uygundur. Alkali-hassas yüzeyler için (Linolyum, Kauçuk, ahşap gibi) ve fayansların temizliği için özellikle çok uygundur.

pH : 9 – 10 
Dozaj : 200-400 ml / 10L
Ambalaj : 5L