PARFÜM VE BOYA İÇERMEZ

Etkinlik

Konsantrasyon

Etki Süresi

Hijyenik El Dezenfeksiyonu

Direkt

kullanım

30 Sn.

Cerrahi El Dezenfeksiyonu

Direkt

kullanım

5 Dk.

Bakteriler MRSA dahil ve mantarlar

Direkt

kullanım

30 Sn.

Tb – Bakteriler

Direkt

kullanım

30 Sn.

Virüsler

Zarflı Virüsler: Vaccinia-Virüsü, HBV, HCV, HIV dahil, SARS- Corona-Virüsü

Direkt

kullanım

30 Sn.

Zarfsız Virüsler:

Rota-Virüsü

Noro-Virüsü

Adeno-Virüsü

Direkt

kullanım

 

30 Sn.

30 Sn.

1 Dk.

 

 

 

HR130

KULLANIM ALANLARI


Hastanelerde, bakım evlerinde (huzur evleri gibi), gıda maddesi üreten ve işleyen işletmeler ve diğer tüm hijyen gerektiren sahalarda, hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılan, çabuk etki eden, alkol içeren bir üründür. Enevex® HR130 enjeksiyon öncesinde cilt dezenfeksiyonunda, kemik ve eklem fonksiyonlarından önce cilt temizliğinde, yağlı ciltlerin dezenfeksiyonunda ve ayrıca soğutucu poşetleri ve dezenfeksiyona uygun koruyucu eldivenlerin temizliğinde de kullanılır. 30 saniyede etkilidir.

 

Özellikler:

Bakterilere (MRSA, EHEC ve tüberküloz bakterileri dahil), mantarlara ve pek çok sayıdaki virüslere (sınırlı virüsler; Vaccinia-Virüsleri dahil olmak üzere Hepatit-B-, Hepatit-C-Virüsleri, HIV ve SARS-Corona-Virüsleri, zarfsız virüsler; Rota-Virüsler, Adeno-Virüsler ve Noro-Virüslere) karşı etkilidir.

Avrupa normları EN 12054, EN 1500, EN 12791 ve EN 14476’ya göre test edilmiştir.

Hızlı etkili kullanıma hazır çözeltidir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

Sürekli ve yoğun kullanımda cilde zarar vermez.

Renksiz, kokusuzdur ve aynı zamanda cilt üzerinde artık bırakmaz.

Ürün Bileşimi:

HR130 100 g çözeltide 63 gr  2-Propanol içerir. Bunun dışında saf su içermektedir. 

 

Ambalaj Ebatları:
6 x 1 litre karton koli
24 x 100 ml karton koli                                                                                 

 

MRSA ya karşı etkili vücut ve el losyonu

Mikrobiyolojik Etkisi:

  • Enevex HL100 Almanya’da EN 1499’a göre test edilmiştir. Bakterilere, mantarlara ve pek çok sayıda virüslere karşı etkilidir. Türkiyede kozmetik ürün olarak kayıtlıdır
  • MRSA’ya karşı etkilidir
  • S.aureus ve P.aeruginosa’ya karşı test edilmiştir

 

HL100

KULLANIM ALANLARI


Enevex® HL100 anti-mikrobik özler ve cilde uygun temizlik maddeleri içeren bir yıkama losyonudur. Enevex® HL100 MRSA-Kolonizasyonuna veya diğer birçok virüslere karşı etkili olduğundan vücut temizliğinde de uygundur. Hastanelerde yatan hastalarda ya da bakım evlerinde (huzur evleri, vs) kalanların bakımında ve aynı zamanda gıda üretimi ve işletmelerinde, hijyenik ve kusursuz durumların gerektiği tüm alanlarda kullanıma uygundur.

 

Özellikler:

Dezenfekte edici, hijyenik el yıkamalarında bakım yapan yıkama losyonudur. Anti-mikrobik vücut temizliğine de uygundur.

Bakterilere, mantarlara ve pek çok sayıda virüslere  karşı etkilidir. 

Avrupa normu EN 1499’a göre test edilmiştir ve pH’sı cilde uygundur. Alkali ve sabun içermez.

İçeriğindeki özel yıkama özleri nedeniyle yoğun temizlik için özellikle uygundur.

Canlandırıcı ve cilt bakımı yapan özler içerir.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Dermatolojik açıdan test edilmiştir.

 

Ambalaj Ebatları:

6 x 1 litre karton koli

2 x 5 litre karton koli 

EL BAKIM LOSYONU

Kullanımı:

Enevex® HP50 losyonunu, gün içinde, elleri yıkayıp kuruladıktan sonra ihtiyaça göre birçok kez kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomik bir kullanım sağlar; bir kerelik bakım için nohut büyüklüğünde losyon miktarı yeterli olmaktadır.

İçerik:

Enevex® HP50, yağ içinde su emülsiyonu özellikli bir losyondur. Derinin bakımını sağlayan özel yağlar, deriyi rahatlatan ve iltihaplardan koruyan hamamelis özü ve aliantoin maddesi içerir.

 

 

HP50

KULLANIM ALANLARI


Enevex® HP50 losyon bakım ürünü olup yıpranmış hassas  ciltleri korur, elde oluşan çatlaklıkları iyileştirir, bakımını sağlar ve yumuşaklık verir. Hastanelerde tüm bölümlerde, bakım kuruluşlarında (yaşlılar için bakım evlerinde vs), gıda maddelerinin üretildiği ve işlendiği tesislerde ve kusursuz hijyen gerektiren tüm mekanlarda enevex® HP50 bakım losyonunun kullanılması önerilmektedir. Dermatolojik olarak ve ayrıca cilt hastalarında ve hassas ciltlerde klinik testleri yapılmıştır. Her cilt tipi için uygundur.

 

Özellikler:

İltihaplanmayı önler, bu konuda koruma ve bakım sağlar. Ellere yumuşaklık verir. Yıpranan cildin bakımına yönelik bakım yağları, hamamelis ve aliantoin içerir. Deri içine çabuk nüfuz eder. Ciltte ve ellerde yağlanma veya yapışkanlık yapmaz, bu nedenle kullanan kişi normal işine devam edebilir. Oldukça ekonomiktir – 500 ml losyon ile 1000 kez bakım yapmak mümkündür. Hoş kokuludur.

Kullanımı;

Enevex® HP50 losyonunu, gün içinde elleri yıkayıp kuruladıktan sonra ihtiyaca göre birçok kez kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomik bir kullanım sağlar; bir kerelik bakım için nohut büyüklüğünde losyon miktarı yeterli olmaktadır.

Ambalaj Ebatları:

12 x 500 ml karton koli

24 x 100 ml karton koli

EL CİLT KORUYUCU KÖPÜK

Kullanımı:

Enevex® HS60 koruyucu köpük, gün içinde, ihtiyaca göre ceviz büyüklüğünde bir miktarın temiz ve kuru elde ovulması suretiyle uygulanır.

İçerik:

Enevex® HS60, silikon bazlı koruyucu maddeler, deride bakım sağlayan yağlar, hafif ve yumuşak bir köpüklenme sağlayan yüzey aktif maddeler ile koku verici ve yardımcı maddeler içerir.

 

 

HS60

KULLANIM ALANLARI


Enevex® HS60 yıpranmış ellerde ve deride koruma sağlayan özel koruyucu köpüktür. Hastanelerin tüm bölümlerinde, bakım kuruluşlarında (yaşlılar için bakım evlerinde vs), gıda maddelerinin üretildiği ve işlendiği tesislerde ve kusursuz hijyen gerektiren tüm mekanlarda kullanılabilir. Özellikle çok sık eldiven kullanan çalışanlar enevex® HS60 kullanırsa ellerdeki çatlamayı önler.

 

Özellikler:

Derinin doğal işlevsel özeliklerine zarar vermeden zararlı ve uyarıcı maddelerin nüfuz etmesini önler. Tek kullanımlık eldivenlerin düzenli kullanımından önce ellere sürülür ve profilaktik koruma sağlar. Oldukça ekonomiktir – 200 mİ miktarlı bir şişe ile 400 uygulama yapılır. Çabuk nüfuz eder, deride kaymazlık sağlar. Deride sağlanan koruyucu ince tabaka, cildi yaklaşık 3-4 saat korur. Çevreye zarar vermeyen ve itici gaz içermeyen köpük içerikli şişeden kullanılır.

Kullanımı;

Enevex® HS60 koruyucu köpük, gün içinde ihtiyaca göre ceviz büyüklüğünde bir miktarın temiz ve kuru elde ovulması suretiyle uygulanır.

Ambalaj Ebatları:

24 x 200 ml karton koli 

2 x 5 litre karton koli