VM20      Çamaşır Makineleri İçin – Hijyenik Toz Deterjan

Enevex® VM20 Kullanıma hazır: Dışkı, kan, yağ, güneş yağı, meyve, sebze, ot, çay, kahve ve kırmızı şarap lekesi gibi en inatçı lekeleri temizler. Özellikle hastaneler, bakım evleri, oteller ve yemekhaneler için uygundur. Aktif oksijen ve enzimlerle iki kat etkin temizlik sağlar. Dezenfekte edici katkı maddeleri içerir. Tüm yıkanabilir kumaşlar ve sıcaklıklar için uygundur. Haznesine 4,5 kg kuru çamaşır alan makineler için uyarlanmıştır. Diğer makineler için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

pH : 11 – 12
Dozaj : 30-60 g / 1kg Kuru çamaşır için
Ambalaj : 20kg Torba – Dozaj ölçeği

  WM2      Toz Deterjan – Taed Katkılı Ana Yıkama

Enevex® WM2 Kullanıma hazır: Az köpüren ana yıkama maddesidir. Renkli ve beyaz çamaşırlar için uygundur. Her türlü ev tipi ve endüstriyel çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur. Her su sıcaklığında etkilidir. Orta derecede ve çok sert sularda kullanıma uygundur. İpek v.b. gibi narin tekstillerde kullanılması tavsiye edilmez. Enevex® WM3 kan sökücü veya enevex® WM4 oksijen bazlı ağartıcı ile birlikte kullanılması, kullanım miktarları, zaman ve enerji tasarrufu açısından tavsiye edilir..

pH : 10 – 11,5
Dozaj : 2-6 g / kg Kuru çamaşır için
Ambalaj : 17kg Kova – Dozaj ölçeği 

  WM3      Toz Deterjan – Kir,Yağ ve Kan Sökücü

Tam sanayi tipi ve yan sanayi tipi otomatik çamaşır makinelerinde kullanılır. Enevex WM1 ana yıkama ürünü ile kullanıma uygundur. Hassas kumaşlar için uygun değildir (yünlü ve ipekli kumaşlar). Özel formülü sayesinde yoğun kirleri (yağ, kir ve kan lekelerini) kolayca temizler. Her ısı derecesi için uygundur ve ekonomiktir.

pH : 9 – 12
Dozaj : 5-15 g / 1kg Kuru çamaşır için
Ambalaj : 10kg Kova – Dozaj ölçeği

  WM4      Toz Deterjan – Oksijen Bazlı Ağartıcı

Yardımcı yıkama ürünüdür. Endüstriyel çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur. 60°C üzerindeki yıkama suyu sıcaklığında ağartma etkisi gösterir. Sabit renkli çamaşırlarda leke çıkarma işleminde kullanılabilir. Yünlü ve naylon (poliamid) hariç her çeşit tekstile uygundur. Hijyenik olup ekonomiktir. Her sıcaklık için uygundur. Tek başına ya da ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılabilir. Leke yeni oluştuğunda müdahale etmek en etkili sonucu verir.

pH : 9 – 10
Dozaj : 3-10 g / 1kg Kuru çamaşır için
Ambalaj : 10kg Kova – Dozaj ölçeği